HAKKIMIZDA

Yedi Nota Prodüksiyon Hakkında Yenilenmekten, değişimden konuşuyoruz. Hızlı değişim çağındayız. Bilişim, Teknoloji, Endüstri, Ekonomi, Ulusal ve uluslar arası ilişkiler, Sanat. Kısacası hayatın her alanında buna şahitlik ediyoruz.

İhtiyaçlarımız, beğenilerimiz, beklentilerimiz, yaşamımızı sürdürürken hep daha iyisi olsunlarımız bu hızlı yenilenmekten etkilenmekte.

Hepimiz bu güzel Dünya da yaşarken, işimizde bir üste tırmanmak, çok değerli ailemize mutlu bir hayat sunmak, çalışma arkadaşlarımıza, dostlarımıza faydalı birer birey olmak ve yarınlarımız olan sevgili çocuklarımıza huzurlu bir gelecek sunmak için emek harcıyoruz.

Bir taraftan da, hayatımız boyunca unutulmaz anlar biriktirmek, mutluluğumuza ortak edeceğimiz dostluklar edinmek ve iz bırakmak için yaşıyoruz.

Yedi Nota ailesinin birer üyesi olan bizlerde, tüm bu özel duygularınıza şahitlik etmek için, hiç yorulmadan, bıkmadan ve usanmadan çalışıyoruz. En özel anlarınıza şahitlik etmek için çalışmaya da devam ediyoruz.

Başta Sanatçı menajerliği olmak üzere, Yapım ve Prodüksiyon, Müzik albümü, Ses ve Işık hizmetleri, Konferans programları, Düğün ve Sünnet organizasyonları, Açık hava organizasyonları, Açılış programları, Gala etkinlikleri, Kokteyl, Motivasyon toplantıları, Toplanti ve Seminerler, Bahar şenlikleri gibi ihtiyaç duyduğunuz her anınızda, her biri alanında uzman profesyonel ve enerjik kadromuzla çözüm üretiyoruz.

Yedi nota, yedi kıta!

Güzel ülkemizle de sınırlı kalmadık. İyi de yaptık aslında. Özellikle konser organizasyonları, Düğün organizasyonları, Sahne, ses ve ışık hizmetleri, Açık hava ve salon organizasyonları, Kongre ve seminer, Açılış etkinlikleri ile Dünyanın birçok ülkesinde de yanınızdayız.

Mutlu et, mutlu ol!

İşini aşkla yapan çalışma arkadaşlarımızla ortak inancımız, mutlu edebildiğimiz kadar mutluyuz. Bu sebaple çözüm ortaklarımızın yüzlerindeki gülümsemeler için, durmadan, keyifle, hep yenilikçi çalışmalarımızla yarınları adımlamaya devam ediyoruz.

Biz buralardayız…