Onur Şan Menajerlik ve İletişim

Sincan Belediyesi ve İstanbul Belediyesinin düzenlediği Yenikapı Ramazan etkinliklerinde menajerliğini yürüttüğümüz sanatçımız Onur Şan konserler verdi. Halkın büyük ilgisi ile karşılaşan konserler ile ilgili fotoğrafları sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu Dinleti ve Etkinlikler

Esenyurt Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Nihat Hatipoğlu dinletisi gerçekleştirdik. Esenyurt halkının büyük ilgisi ile karşılaşan etkinliğimize ait fotoğrafları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Mustafa Cihat Konser ve Organizasyon

Ramazan etkinlikler kapsamında Mustafa Cihat konserinin organizasyon ve booking işlerini gerçekleştirdik. Halkımızın büyük ilgi gösterdiği etkinliğe ait fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Esat Kabaklı Konser ve Menajerlik

Ramazan etkinlikleri kapsamında Esat Kabaklı ile düzenlediğimiz konser etkinliğimize dair görseller.

Yedi Nota Müzik sanatçılarından İbrahim Sadri, çıkardığı son albüm “Gideceksen Herşeyinle Git” ile sevenleriyle buluşuyor. 16 Aralık Salı günü Sefaköy Kültür Sanat Merkezinde gerçekleşecek olan etkinlik saat 20.00 ‘da başlayacak. Küçükçekmece Belediyesi öncülüğünde Yedi Nota Müzik tarafından organize edilen etkinliğe tüm çevre halkı davetlidir.

Zahide Yetiş ile Arnavutköy Programımız

Arnavutköy Belediyesi bünyesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Arnavutköy Belediyesi Kapalı Spor Kompleksinde düzenlenen etkinlikte Yedi Nota Müzik olarak Zahide Yetiş’in organizasyon faaliyetlerini yürüttük. 8 Mart Dünya Kadınlar günü programına; Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Arnavutköy Belediyesi Bayan Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.