Halil Necipoğlu İletişim ve Menajerlik

Halil Necipoğlu İletişim ve Menajerlik

1968 yılında Erzurum ‘da dünyaya gelen Halil Necipoğlu, babasının din görevlisi olması sebebiyle İstanbul ‘a yerleşmişlerdir. İlk kuran ve hafızlık eğitimini babasından almış ve 14 yaşına geldiğinde Kur-an ‘ı Kerim ‘i ezberleyerek hafız olmuştur.

Daha sonra Çinili Cami İmamı Hafız Abdullah Aldır, Süleymaniye Cami İmamı Merhum Hafız Mehmet Çevik ve Beyazıt Cami İmamı Merhum Hafız İsmail Biçer hocalarından Talim ve Tecvit dersleri eğitimi almıştır.

İmam Hatip Lisesinden sonra İlahiyat Fakültesi Ön Lisans programından mezun olmuştur. Bu dönemde aynı zamanda Üsküdar Musiki Cemiyetine devam etmekte ve burada da Hafız Amir Ateş ‘ten ders almaktadır. Daha sonra Kudsi Erguner ‘in “İstanbul Müezzinleri’’ isimli gruba katılmış ve bu grubun gerçekleştirdiği tüm albüm Avrupa ülkesinde klasik Osmanlı ve tasavvuf müziği konserleri dahil tüm konserlerinde de yer almıştır.

2011 yılında Dolmabahçe Sarayı Camisi imamlığı görevinin yanı sıra TNT ekranlarında ”Halil Necipoğlu İle İftar Vakti ve Sahur Vakti’’ programı sunmuştur.

Birçok büyük camide imamlık yapan Halil Necipoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

Şimdilerde “Halil Necipoğlu İle Sahur Vakti’’ isimli programını Star Tv ekranlarında her gün saat 02:00 de sunmaktadır.

Albümleri:

Camideki Adam
Semavi Vuruşlar / Esma Şarkılar

 

İletişim Bilgileri

    bilgi@yedinota.com.tr
    +90 216 557 74 44
    +90 533 165 44 44

Fiyat ve bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Halil Necipoğlu etkinlik organizasyonları için http://yedinota.com.tr/category/duyurular/  sayfamızdaki duyuruları takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Sanatçı Hakkında Bizimle İletişime Geçmek İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz