Foto Galeri

Yenikapı’da gerçekleşen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Yusuf Güney konserinin tüm organizasyon ve prodüksiyonunu gerçekleştirdik. Etkinlik fotoğraflarına sayfamızdan ulaşabilir, diğer fotoğraflar için foto galeri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ramazan etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiğimiz Ubeydullah Sezikli konserine halkımız tarafından yoğun ilgi gösterildi. Konser fotoğraflarına sayfamızdan ulaşabilir, diğer etkinliklerimizden görüntüler için foto galeri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Serdar Tuncer’in ramazan konserleri etkinliklerinin organizasyonunu Yedi Nota organizasyon olarak üstlendik. İlgili etkinlik fotoğraflarını sayfamızda görebilirsiniz.. Diğer fotoğraflarımızı görmek için tıklayınız.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 2. Yılı etkinlikleri kapsamında Murat Belet konseri organizasyonunu gerçekleştirdik. Diğer fotoğraflarımızı görmek için tıklayınız.

Mehmet Emin Ay’ın ramazan etkinlikleri kapsamındaki konser etkinliğinden görseller… Diğer konser ve etkinliklerimizden görüntüler için tıklayınız.

Ramazan etkinlikleri kapsamında Maltepe Belediyesi talebi ile organize ettiğimiz Halil Necipoğlu konserinden görüntüler… Diğer konser ve etkinliklerimizden görüntüler için tıklayınız.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 2. Yılı etkinlikleri kapsamında Eşref Ziya konseri organizasyonunu gerçekleştirdik.

Bozüyük Belediyesi tarafından Gençlik Konserleri kapsamında düzenlediğimiz Buray Konseri fotoğraflarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Halk tarafından büyük ilgi gören sanatçımız Buray, özellikle söylediği romantik aşk şarkılarıyla Bozüyüklü hayranları ile buluşarak onlara unutulmaz bir gece yaşattı. Diğer fotoğraflarımızı görmek için tıklayınız.

İbrahim Sadri etkinliklerinden fotoğrafları inceleyebilir, İbrahim Sadri hakkında etkinlik ve organizasyon talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.